Published: Jun 20 2017 03:43

Restoran vo Avtokomanda ima potreba od personal

Published: Jun 20 03:43
Views: 1
СТОП ЕНД ГО СТЕЈШН Ресторанот во Автокоманда има потреба од персонал:
- келнери/ки
- работници за во кујна
Ресторанот се наоѓа во склоп на бензиската пумпа на Макпетрол.
Тел. за контакт:Горан 075 305 405
Илија 076 344 489
if this Ad breaks the Rules of Advertisement or Safe trade
1

Address:

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information