Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

Personal za vo novootvoren noken klub

0 MKD

Company advertisement Hiring for a job by: ноќен клуб * EVE * 21 Aug 22:39 Delete, Edit or Renew Your Ad
Leaflet
За непречено функционирање во дејноста,имаме потреба од :
-12 келнери / ранери
-6 бармени/ шанкери
-1 хигиеничарка
-1 магационер
-4 хостеси за прием на гости
-1 пиар девојка за односи со јавност
-1 лице за работа со техничка опрема
(звук и светло)

Сите заинтересирани лица да се јават на 078836912
секој ден од 09:00 ч до 22:00 ч.
огласот трае до 01.09.2017 година
ноќен клуб * EVE *
078836912
Leaflet
To the top

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information