Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

SALATER /KA

0 MKD

Company advertisement Looking for a job by: Јавна Соба 16 Feb 17:03 Log into the company to make changes
Јавна Соба - Мезе Бар со локација во Скопје – Центар, има потреба од вработување на салатер/ка.

Потребни квалификации:

-ССС
-Предходно работно искуство на иста или слична позиција е задолжително
-Со живеалиште во Скопје
-Познавање на основни и на сезонски намирници е задолжително
-Желба да експериметира со храна, осознава нови кујни и споделува идеи и техники


Личен профил:

-Лице кое води сметка за лична хигиена
-Комуникативна, одговорна и лојална личност
-Љубезност и педантност, со позитивен став
-Самоиницијативност и посветеност на работата
-Тимска работа и професионален однос кон колеги


Ние нудиме:

-Работа во 2 смени, прва смена од 08:00 - 16:00 , втора смена 16:00 - 24:00ч
-Плата по договор
-Пробен период од 1 месец - договор на дело
-Следи пријавување со платени придонеси


Сите заинтересирани кандидати своите податоци може да ги испратат на нашата e-mail адреса contact@publicroom.org со задолжителна назнака „Салатер/ка“ или да не исконтактираат на 078 250 554.
Јавна Соба
Mезе бар, музика, бесплатен простор за заедничко работење, концептуална продавница, прототип работилница, библиотека, продажни базари, ликовни и дизајн изложби, професионални презентации, работилници за деца и возрасни, конференции, деловни состаноци, прослави и родендени. Урбан, мултифункционален простор отворен за сите компании, организации и ентузијасти од сите генерации.
Visit our store page
50 Дивизија, 22 Show on the map
078 250 554
http://publicroom.org/
Јавна Соба
078 250 554
To the top

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information