Company ad Published: Nov 14 2023 01:03

Se bara prodavac za web shop

Published: Nov 14 01:03
Views: 13
Компанија за продажба на резервни делови за скутери, велосипеди и градинарска опрема има потреба од

ПРОДАВАЧ ВО ПРОДАВНИЦА/WEB SHOPОсновни работни обврски:

- продажба на резервни делови и опрема за мотори, велосипеди, шумски програм во нашиот продажен салон и преку веб продавница,

- комуникација со клиентите преку социјални мрежи и телефон,

- грижа за задоволството на клиентитеБараме кандидат со:

*способност за индивидуална и тимска работа,

*позитивен однос кон клиентите и колегите,

*одговорност и извршителност

* познавање од областа на работата ќе се смета за предностНудиме:

-Фер и позитивна работна околина

-Можности за напредување , обуки

-Бонуси од продажба

Заинтересираните кандидати да пратат кратка биографија или контакт информации на е-маил m[email protected] со назнака за која позиција конкурирате
Link description

Keko Motors

Keko Motors
https://kekomotors.com.mk/
Visit our store page
if this Ad breaks the Rules of Advertisement or Safe trade

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information