Македонски | Shqip | English |

Se bara komercijalist

Company advertisement. Hiring for a job by: Елка Интернационал 27 Jan 15:58 Delete, Edit or Renew Your Ad
Price:

-

Location: Butel, Skopje
Sector : Sales Agents
-Фирмата Елка Интернационал-Дистрибутер на Брендовите Daily,Replay,Belino,Nu Crema,Minerva,
бара:
Комерцијалист за продажба на реон.Западна Македонија.
-Потребни услови за конкурирање на огласот:
Комуникативна личност,спремна за нови предизвици. Поседување на минимум Б категорија, Работно искуство од минимум 2 години на бараната позиција, Нашата компанија ви дава професионална можност,да ги постигнете посакуваните резултати во областа на оваа работа,и како секогаш ви нуди најдобра можност за заработка според добиените услови од наша страна.
Апликациите во вид на CV можете да ги испратите на [email protected] Сликата е задолжителна.
-Лицата кои не ги исполнуваат бараните критериуми Ве молиме да не Аплицираат!

.Kerkohet Komercialist per rajonin perendimor .
.Kandidatet duhet te ken pervoj pune minimum dy vjet si dhe te jen komunikative dhe te perkushtuar ne pune.
Kushtet e punes jan nder me te mirat qe ofrohen sot ne treg .
kandidatet e interesuar te kontaktojne prane Firmes ELKA
There are no visited ads
To the top