Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

Garaza vo TC Beverli

6 000 EUR

For sale by: olivera 18 Apr 10:06 Delete, Edit or Renew Your Ad
Се продава гаража од 12 м2 во ТЦ Беверли Хилс. Гаражата е затворена од сите страни , може да се користи и како магацин, има струја. Паркингот има 24 часовен видео надзор и служба за обезбедување.
Гаражата има имотен лист. Цената е фиксна
olivera
070243260
To the top