Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

SE IZNAJMUVA PLAC ZA STOVARISTE MAGACIN

For rent by: Марија 22 Aug 17:06 Delete, Edit or Renew Your Ad
Плацот е на последна 57-ка ,на ќош меѓу главната улица Радишанска и патот за с.Побожје, во урбанизирано опкружување. Погодно за стовариште или магацини. Во тек е улична електрификација на потегот на плацот, со 2 водоводни шахти до оградата на плацот.
Марија
075 328 537
To the top