Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

Bavca ovostarnik vo Kocani

0 MKD

For sale by: Miso 26 Jul 21:51 Delete, Edit or Renew Your Ad
Ad type
For sale
Advertised by
Private
Location
Kočani
Се продава бавча - овоштарник, со дел на ореови насади, трансформиранa во градежно земјиште во месноста Крсни Средорек, спроти Градскиот базен во Кочани. За подетални информации на телефонскиот број: 078 215 721.
To the top