Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

Gradezna parcela kaj Stara Tehnika

0 EUR

For sale by: kristijan 21 Aug 12:55 Delete, Edit or Renew Your Ad
Ad type
For sale
Advertised by
Private
Location
Prilep
Се продава градежна парцела во I-ва зона во централно градско подрачје во Прилеп(локација позната како “Стара Техника”). Површината изнесува 1,3 декари со основа на објект од 562 м2 и 5 спрата(П+4) и вкупна површина од 2.700 м2, со комплетна документација, маркица, извод и сл. Парцелата е со единствен сопственик, а локацијата е чиста и спремна за градба. Согласно документацијата постои можност за деловен простор со обезбеден внатрешен и надворешен паркинг.
Контакт: Блаже 075 942 129
kristijan
075 942 129
To the top

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information