Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

PLACEVI KAJ KAM MARKET

0 EUR

For sale by: plac 12 Feb 18:20 Delete, Edit or Renew Your Ad
Продавам два плаца во Новоселски Пат кај Кам Маркет и новите згради. Плацевите се 486м2 и 610м2, урбанизирани - со маркици за куќи и со чисти имотни листови.

цена: 65 евра/м2

контакт телефон: 071/766-935 (може контакт и на вибер)
To the top

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information