Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

Plac vo industriska zona

350 000 EUR

Company advertisement For sale by: ДОМ ДИЗАЈН 16 Jul 10:39 Log into the company to make changes
Ad type
For sale
Advertised by
Store
33124
Се продава плац во атрактивна зона за лесна индустрија и услуги во Илинден. Плацот е со површина од 4250 м2, во близина на автопат, клучка и е до асфалтиран пат. Маркица за градба во основа 2890 м2, висина П+2, бруто развиена површина 8673 м2
Цена 350000 евра (не е фиксно)
Контакт 070/243-104 Мики
ДОМ ДИЗАЈН
ЗАШТЕДЕТЕ ГО СВОЕТО ВРЕМЕ, ОСЛОБОДЕТЕ СЕ ОД НЕПОТРЕБНИОТ СТРЕС И СЕКАКО-НЕ РИЗИКУВАЈТЕ ЗА ВАШИОТ НОВ ДОМ, ЗА ТОА НИЕ СМЕ СЕКОГАШ ТУКА
Visit our store page
ул.Митрополит Теодисиј Гологанов бр.32/К2 Show on the map
023111 544, 078 339 362
https://www.dom-design.com.mk
ДОМ ДИЗАЈН
023111 544, 070 243 104
Leaflet
ДОМ ДИЗАЈН
SE IZNAJMUVA TOP STAN VO CRNICE 300 ЕУР
Kancelariski  prostor od 95m2 vo Skopje -
SE IZNAJMUVA STAN VO CENTAR POVOLNO 200 ЕУР
Prekrasen stan vo blizina na Gradski Park 129 000 ЕУР
To the top