Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

Placevi JAKA Ilinden

0 MKD

For sale by: Каролина 06 Sep 14:51 Delete, Edit or Renew Your Ad
Се продаваат плацеви од 370 м² и 418 м² во елитната населба ЈАКА кај највисоката точка на ридот. Плацевите имаат комплет документи – имотен лист, одобрение за градба, со платени давачки. Плацевите може да се градат веднаш, имаат катастарски елаборат и проект од бесплатните проекти на општина Илинден куќа тип Г. Контакт телефон 071 61 62 62.
Каролина
071 61 62 62
Leaflet
To the top

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information