Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |
 

Taftalige 1 Plac za gradba so postoecki objekt

150 000 EUR

Company advertisement For sale by: ДОМ ДИЗАЈН 01 Sep 13:43 Log into the company to make changes
Leaflet
ДОМ ДИЗАЈН
DELOVEN OBIJEKT VO TRUBAREVO MNOGU POVOLNO 2 500 ЕУР
LUX stan 72m2 CENTAR Katolicka 350 ЕУР
ISKLUCEITELNO POVOLEN PLAC NA VODNO 68 000 ЕУР
Se izdava stan vo Centar 250 ЕУР
Ad type
For sale
Advertised by
Store
Се продава плац во Тафталиџе 1, недалеку од Нова, на мирна локација. Површина на плацот 256 м2, со постоечки објект 125 м2. Маркица во основа 164 м2, висина 8,8м, бруто развиена површина 490 м2. Нето купопродажна цена 150000 евра
Контакт 070/243-104 Мики
ДОМ ДИЗАЈН
ЗАШТЕДЕТЕ ГО СВОЕТО ВРЕМЕ, ОСЛОБОДЕТЕ СЕ ОД НЕПОТРЕБНИОТ СТРЕС И СЕКАКО-НЕ РИЗИКУВАЈТЕ ЗА ВАШИОТ НОВ ДОМ, ЗА ТОА НИЕ СМЕ СЕКОГАШ ТУКА
Visit our store page
ул.Митрополит Теодисиј Гологанов бр.32/К2 Show on the map
023111 544, 078 339 362
https://www.dom-design.com.mk
ДОМ ДИЗАЈН
  Online
023111 544, 070 243 104
Leaflet
ДОМ ДИЗАЈН
Stan vo Aerodrom 350 ЕУР
SE IZDAVA EKSTRA GARSONJERA VO AERODROM 150 ЕУР
SE IZDAVA NAMESTEN STAN VO CRNICE OD 63M2 350 ЕУР
SE IZDAVAAT PREKRASNI DELOVNI PROSTORI VO CENTAR 450 ЕУР
To the top

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information