Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

Odlicen plac od 294m2 Pripor do H Najs

63 000 EUR

Company advertisement For sale by: БОЖИНОСКИ-НЕДВИЖНОСТИ 10 Jul 12:02 Log into the company to make changes
Ш.1749 - чист плац кај х.Најс, со платени комуналии за градба бруто 190м2- кои важат до 15.Октомври, има маркица, основа 95м2 и три паркинг места
пр+1+птк, лепенка од една страна, асфалтен пат


контакт:Зоран 075/323-888
БОЖИНОСКИ-НЕДВИЖНОСТИ
Млада Агенција со големо искуство и брокери кои го следат Вашиот чекор
Visit our store page
Атинска 3А Show on the map
02/3076-716 02/3076-527 076/355-220
БОЖИНОСКИ-НЕДВИЖНОСТИ
02/3076-716 , 02/3076-527 , 076/355-220
Leaflet
To the top