Published: Feb 17 2024 11:45

Plac od 918 m2

EUR

Published: Feb 17 11:45
Views: 122
Се продава плац за викендица или куќа за живеење во околина на Скопје - место Стопански Двор (викано Уши), со единствена опција - да се купи целосната квадратура од 918 м/2.
Локацијата е урбанизирана, со постоечки резидентни куќи за постојано живеење и викендици. Самиот плац е лоциран на помеѓу неколку веќе изградени резидентни куќи, во тивко и мирно место со локален земјен пат (во фаза на асфалтирање од страна на опшината) кој што скршнува нагоре десно од главниот асфалтиран пат. Околината е тивка, мирна и со многу зеленило.
Цената за метар квадратен е фиксна.
if this Ad breaks the Rules of Advertisement or Safe trade
122
0038970200672

Address:

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information