Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

Plac od 1200m2 vo Suto Orizari

For sale by: Maja 04 Feb 15:37 Delete, Edit or Renew Your Ad
Продавам плац во Шуто Оризари во близина на хотел Ну Стар на сам пат 1,200 м2 погоден за секаква намена и со маркица за градба.
Цена по договор
070-24-44-03
Maja
Leaflet
To the top