Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

Plac vo nas Star Karaorman

15 EUR

For sale by: Zoran 02 Sep 10:48 Delete, Edit or Renew Your Ad
Се продава плац во населба Стар Караорман со големина од 550 м2, во близина на основното училиште. Таа е одалечена 5 км од центар на Штип. До парцелата има асвалтен пат, водовод, канализација, трофазна струја и Роби Кабловска телевизија. Локацијата граничи со 3 парцели. Четврта страна е асвалтинот пат. Повеќе за парцелата погледајте на сликата од катастар, дадена во прилог на огласот. За информации јавете се на Зоран Трајков од Понеделник до Петок во период од 7 до 15 часот или на Спец.Невролог Д-р Весна Трајкова 078-417-970. Цената е 15 евра/м2
To the top

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information