Company ad Published: Jan 08 2024 12:22

Vend për shtëpi me sipërfaqe 580m2

EUR

Published: Jan 08 12:22
Views: 135
shitet vend për shtëpi afër restorantit BELLA MIA në tetov me sipërfaqe 580m2 mund të ndahet 200m2 edhe 380m2.vendi ësht në rajon ndërtimi me uj dhe rrym.mundsia e pagesës me këste...
tel:071947075
viber:071579906
Link description

TONI HOUSE

Real estate agency   TONI HOUSE
Visit our store page

gostivarska 19/1

071947075

if this Ad breaks the Rules of Advertisement or Safe trade

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information