Company ad Published: Sep 10 2021 03:15

Luksuzni apartmani i studija vo centar na bregot na ezeroto

EUR

/ daily
Published: Sep 10 03:15
Views: 1787
Се издаваат луксузно опремени студија и апартмани во строгиот центар на Охрид, на кејот на езерото. Апартманите имаат отворено паркинг место или пак затворена подезмна гаража. Цената за ноќевање започнува од 25 евра за двајца и зависи од бројот на луѓе и големината на апартманот. www.matjanapartments.com.mk Link description

Matjan apartments

www.matjanapartments.com.mk
Visit our store page
if this Ad breaks the Rules of Advertisement or Safe trade

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information