Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

Se izdavaat studija vo centarot na Ohrid

400 MKD /daily

For rent by: Goran 20 Jun 17:11 Delete, Edit or Renew Your Ad
Ad type
For rent
Advertised by
Private
Area
Location
Ohrid
Издавам двокреветни и трокреветни студија. Секое студио има посебно купатило,комплетно опремена кујна, тв, кабловска, wi-fi интернет и тераса. Куќата располага и со сопствен паркинг.Сместувањето се наоѓа во центарот на градот, 5 минути пешки до плоштадот, 10 минути пешки до плажи “Kadmo” и “Kuba Libre” Цена многу поволна, 400 денари по особа! Ве очекуваме!
За информации и резервации контактирајте со нас на:
e-mail:[email protected]
mob:070536119
To the top