Published: Mar 19 2024 11:46

Se izdava apartman vo strogiot centar na Prilep

MKD

/ daily
Published: Mar 19 11:46
Views: 112
Се издава апартман! Станува збор за апартман кој се наоѓа токму во центарот на градот Прилеп, а со него ви нудиме една спална соба која е наменета за две лица, но по потреба може да се уреди и трет кревет, нудиме и: wifi, телевизија, бесплатен паркинг простор, комплетно опремена кујна и бања со машина за перење! Местото е тивко и нема бучава.
Добредојдени сте во секое време!
контакт: 076 200 005
if this Ad breaks the Rules of Advertisement or Safe trade
112

Address:

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information