Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

Pansion cuvanje milenici

0 MKD

For sale by: Aleksandar 19 Jun 10:57 Delete, Edit or Renew Your Ad
Ad type
For sale
Advertised by
Private
Location
Kavadarci
Pets
Dogs
Чување миленици за време на годишните одмори во домашни услови или во пансион/прифатилиште лоциран помеѓу Кавадарци и Неготино во потполно природни услови, оддалечен 500м од населено место.
Заграден простор од 1500м2 кај што кучињата имаат слобода да трчаат, играат, копаат....одлична можност за социјализација.
Се што им е ограничено во урбаната средина. Боксови со димензии 2м*2.5м*2м и домашни услови за мачки и салонски раси на миленици.
За време на престојот кај нас обезбедуваме целосна нега зависно од потребите на миленичињата:четкање, бањање, сечење нокти, отстранување замрсено крзно.... Со професионална опрема и 25годишно искуство.
На ваше барање добивате секојдневно слики и видеа од вашето милениче.
Aleksandar
078415310
Leaflet
To the top

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information