Published: Dec 01 2023 12:37

Lagotto Romagnolo | Лагото ромањоло | lagoto

EUR

Published: Dec 01 12:37
Views: 83
Слободни за резервација кученца од расата лагото ромањоло кој бараат свој нов дом и семејство. Кучињата се прочистени од внатрешни паразити, вакцинирани. Поседуваат FCI документи - педигре.
За повеќе информации околу кученцата, педигрето и нивните родители можете да не контактирате на броевите и на социјалните мрежи.
Instagram: @karbontruffleshunter_kennel
Facebook: Karbon Truffles Hunter
if this Ad breaks the Rules of Advertisement or Safe trade
83

Address:

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information