Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

Fliper Fabi

860 EUR

For sale by: Blend 22 Nov 00:59 Delete, Edit or Renew Your Ad
Shes Tabela Futbolli "Flipera" Te Markes Me Te Njohur "FABI" Torino.
Me Shumice Dhe Pakice.
Qmimi Per Copë Ne Zbritje Nga 860 Euro Ne 800 euro.
Si Dhe Te Gjitha Paisjet Tjera Sportive
045 809 337
Leaflet
To the top