Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

EURO POLOG MASINZA ZA MOLZENJE MAKINA PËR MJELJE

260 EUR

Company advertisement For sale by: EURO-POLOG 30 Nov 15:44 Log into the company to make changes
Leaflet
EURO-POLOG
EURO-POLOG Prskalka Sterpikese 0 МКД
EURO POLOG DISPANZER ZA VODA DISPENSER PER UJE 0 МКД
MAQINE PER MJELJE MOLZACKA YAPRAK EURO-POLOG 0 ЕУР
EURO POLOG TRAKTOR MCCORMICK 0 МКД
Ad type
For sale
Advertised by
Store
Vehicles
Other
Ne EURO-POLOG mund t`i gjeni te gjitha llojet e makina te mjeljes(lop,dele edhe dhi), me cmime shume te volitshme, duke filluar nga 280 euro.

INFO: 044 379 379
Mob: 078 378 178

Во EURO-POLOG можете да ги најдете сите видови на машина за молзење(крави,кози и овци), со многу поволни цени, почнувајќи од 280 евра.

INFO: 044 379 379
MOB: 078 378 178
EURO-POLOG
EURO-POLOG e една од водечките компании во Р.Македонија која се занимава со продажба на земјоделска механизација. Основана во 1990 година од самиот сопственик и генерален директор г-дин. Неџми Џеладини, продолжува со успех да ја прошири својата активност во полето на агрокултурата, увозот, продажбата и сервисирањето на земјоделските машини. ЗА ДА СЕ УВЕРИТЕ, ПОВЕЛЕТЕ И ПОСЕТЕТЕ НЕ! info@euro-polog.com Tel: 044 379 379 http://www.euro-polog.com
Visit our store page
Zelino, Tetovo Show on the map
044379379
https://www.euro-polog.com

https://www.facebook.com/pg/EUROPOLOG/photos/?tab=

Leaflet
EURO-POLOG
EURO-POLOG GJUBRERASTURAC SHPERNDARES PLEHU 0 МКД
EURO-POLOG Vitla MAKARI UNIFOREST SLOVENIJA 0 ЕУР
AKCIJA MASINA ZA OBRABOTKA NA MLEKO 0 МКД
EURO-POLOG SIP REZERVNI DELOVI | SIP PJESE REZERVE 0 МКД
To the top

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information