Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

WAP MAKINE PER LARJE MASINA ZA PERENJE WAP

0 MKD

Company advertisement For sale by: EURO-POLOG 16 Dec 10:40 Log into the company to make changes
Leaflet
EURO-POLOG
EURO-POLOG AKCIJA | AKCION 0 МКД
Motokultivator EURO-POLOG 0 МКД
EURO POLOG APLIKACIJA VO RURALNIOT RAZVOJ 01/2016 0 МКД
Sealka za zito EURO POLOG POPUST 0 МКД
Ad type
For sale
Advertised by
Store
Vehicles
Other
SHITET!
Makinë për larje me ujë të nxehtë WAP 200 bar.
Çmimi sipas marrëveshjes.

СЕ ПРОДАВА!
Машина за перење со топла вода WAP 200 бар.
Цена по договор.

Info: 044 379 379
Mob: 078 378 178
EURO-POLOG
EURO-POLOG e една од водечките компании во Р.Македонија која се занимава со продажба на земјоделска механизација. Основана во 1990 година од самиот сопственик и генерален директор г-дин. Неџми Џеладини, продолжува со успех да ја прошири својата активност во полето на агрокултурата, увозот, продажбата и сервисирањето на земјоделските машини. ЗА ДА СЕ УВЕРИТЕ, ПОВЕЛЕТЕ И ПОСЕТЕТЕ НЕ! [email protected] Tel: 044 379 379 http://www.euro-polog.com
Visit our store page
Zelino, Tetovo Show on the map
044379379
https://www.euro-polog.com
Leaflet
EURO-POLOG
EURO-POLOG AKCIJA AKCIONE 0 ЕУР
EURO-POLOG MIXER ZA GNOJ 0 МКД
EURO-POLOG GOLEMA AKCIJA | AKCION I MADH 0 МКД
EURO-POLOG Mulcer Mullçer 0 МКД
To the top