Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

Rezervni delovi za DEUTZ DX

0 EUR

Company advertisement For sale by: Najk Prom DOOEL 16 Sep 12:01 Log into the company to make changes
Ad type
For sale
Advertised by
Store
Location
Strumica
Vehicles
Spare Parts
Site vidovi na delovi za DEUTZ DX site modeli.

075-468-450 . 078-269-792 . 075-468-396

Najk Prom DOOEL
НАЈК-ПРОМ ДООЕЛ постои 13 години и се занимава со трговија на големо и мало, продажба на половни трактори, половна земјоделска механизација, половни машини. НАЈК ПРОМ исто така се занимава со увоз и дистрибуција на нова земјоделска механизација на следниве брендови IMT, SOLIS, HATTAT, ZETOR, TAFE, TINAZ, TEHNOS, STIGA, AGROBAR и други како и со продажба на приклучна механизација за истите и уште многу други разновидни машини и алати. НАЈК ПРОМ е генерален увозник на светски познатиот и реномиран италијански бренд OKAY Еkonomic кој е специјализиран за производство на мотокултиватори, агрегати за струја, моторни пумпи, моторни косачки, тримери како и секако вид на бензински и дизел мотори. Исто така сме увозници и на повеќе реномирани брендови за производство на приклучната земјоделска механизација AGROKUN, FPM-Boljevac и многу други познати реномирани брендови во нашата дејност. Од поново време се занимаваме со увоз и продажба на нови тракторски гуми од повеќе брендови со докажан квалитет. Генерален увозник на светски познатиот и реномиран бренд за трактори LOVOL http://najkprom.com.mk/lovol-2 Меѓу другото во НАЈК ПРОМ поседуваме високо опремен и квалификуван сопствен сервис за земјоделска гаражна механизација во кој работат повеќе високо квалификувани механичари со големо искуство во вршењето на нивната дејност. НАЈК ПРОМ лидер во регионот за земјоделска механизација. Се наоѓаме на транзитниот пат на излезот од с.Дабиле према Ново Село. e-mail:[email protected] www.facebook.com/NAJKPROMDOOEL
Visit our store page
с.Дабиле Струмица Show on the map
072 261 251, 075 468 397, 075 468 450
http://www.najkprom.com.mk/
Leaflet
Najk Prom DOOEL
AKCIJA NA MEGUREDEN MOTOKULTIVATOR 14 900 MKD
Gubrerasturac Ciklon RAUCH so 2 diska 850 EUR
MULCERI so hidraulicno pomestuvanje AGROKUN 0 EUR
MULCERI IMT vo razni golemini NAJK PROM 0 EUR
To the top

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information