Company ad Published: Jun 04 2020 03:06

Аuto servis vo Struga

Published: Jun 04 03:06
Views: 2
Компанијата АУТО ЦЕНТАР 1980 е формирана далечната 1980та година во Струга.
Компанијата е специјализирана за гуми и сервисирање на сите видови на возила , шлеп служба, правење на алуминиумски бандажи и во скол на автосрвисот поседуваме и најсовремена автоперална.
Повелете и посетете не на влезот во Струга и уверете се зошто сме најдобри во оваа работа.
Link description

Auto centar Struga

Avto centar Struga- prodazba na novi i polovni gimu, vlecna sluzba. 
Visit our store page

Индустриска Зона бб, (влез на Струга)

070913900

Secure delivery with Falcon
Payment after inspection of goods
Direct delivery
Buy now
Delivery via “Ecologistic”: from MKD
if this Ad breaks the Rules of Advertisement or Safe trade

Seller

2
Buy now

Delivery via “Ecologistic”: from 150 MKD

Secure delivery with Falcon

Payment after inspection of goods

Direct delivery

070913900

Address:

Buy

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information