Македонски | Shqip | English |

Renault Megane Coupe Plin Klima Full

For sale by: Renault 27 Jan 15:54 Delete, Edit or Renew Your Ad
Buy this vehicle 3,530 MKD / monthly
Apply now! >
Price:

1 650 EUR

Year: 1998
Gear Box: Manual
Mileage: 190 000 - 199 999
Fuel: Gas / Gasoline
Registration: Macedonian
Color: Blue
Location: Gazi Baba, Skopje
Body type:
Manufacturer: Renault
Model: Megane
Се продава Renault Megane Coupe 1.6 Coach. Во сообраќајна 66 KW, реално 110+.
-Сортски спирали (спуштена 10+)
-Би ксенон
-JVC озвучување ставено пред два месеци
-Спортски бандаши 14ки со нови зимски гуми
-Спортски филтер со иноксна цевка
-Издувен систем од грана со нов лонец
-Клима
-Плин
-2 х Аирбег
-Електрика на стакла
-Електрика на ретровизори
Колата е со истечена регистрација и има некои ситни поправки, поради не возење. Шасиски и каросериски е ПЕРФЕКТНА! Интериоерот е во топ состојба. Може да се види во секое време. ЦЕната не е фиксна, има простор за договор, и БЕЗ ЗАМЕНИ!
Само за љубители на спортски коли!
There are no visited ads
To the top