Published: Oct 20 2015 05:05

Alfa Romeo 164 klima -94 zamena moze na rati

Published: Oct 20 05:05
Views: 48
Алфата е со фул опрема и тоа:
-Грејачи на седишта
-Седишта со електрично подесување во сите насоки
-Електрични прозорци на сите 4 врати
-Електрично подесување на ретровизорите
-Електрично подесување на фаровите
-Централно заклучување
-Аларм
-Приклучок на лаптоп за дијагноза на дефект
-Metalic боја(сива)со иста боја на ретровизори и браници
-Климa
-ABS и дискови на сите 4 тркала
-Радио
-Алуминиумски бандаши
-CONTINENTAL гуми 195-65-15(kako нови)
-Maгленки
-ПП апарат и прва помош
-Потпирач за рака(напред и назад)
-Серво волан(подеслив во висина и длабочина)
-2000cc 106KW
-Поминато 233000км(одлична состојба)
-Истата не е од увоз(купена е од МКД)

Можна е замена(moze zamena) за:
-Aвтомобил (со ваша доплата или глава за глава)
-Cкутер над 50cc (исклучиво со ваша доплата) - дајте понуда.
-Купување на автомобилот на рати - rati,со нотарски договор,со 500е. учество + 12 рати со сума по договор.

P.S. За плаќање во кеш,следува екстра цена!!!
if this Ad breaks the Rules of Advertisement or Safe trade
48
070535-676

Address:

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information