Published: Nov 06 2016 04:14

AUDI A4 1.9 TDI 96KW VO PERFEKTNA SOSTOJBA -01

Published: Nov 06 04:14
Views: 1
СЕ ПРОДАВА АУДИ А4 - 1.9 ТDI - 96KW - 131 KS. KOЛАТА Е ВО ПЕРФЕКТНА СОСТОЈБА БЕЗ НИЕДНА ЗАБЕЛЕШКА ПО КАРОСЕРИЈА И ЕНТЕРИЕР ЧУВАНА ЗА СВОЈ ЌЕФ!!! ВТОР СОПСТВЕНИК НА ВОЗИЛОТО - ПРВ ВО МАКЕДОНИЈА СО ПРВА РЕГИСТРАЦИЈА 31.01.2013 ГОДИНА - ОД ТОГАШ Е ВО МОЈА СОПСТВЕНОСТ.

-РЕГИСТРИРАНА Е ДО 16.02.2017 ГОДИНА + ЗЕЛЕН КАРТОН, 4 НОВИ ГУМИ М+С КУПЕНИ 06.2016 ГОДИНА, НАПРАВЕН КОМПЛЕТ СЕРВИС КАИШИ, ЗАТЕГАЧИ, ВОДНА ПУМПА, МАСЛО И ФИЛТРИ ПРЕД TOЧНО 3000 КМ. КОЛАТА Е БЕЗ НИЕДНА МАНА И ЗАБЕЛЕШКА И БЕЗ НИКАКВИ ДОПОЛНИТЕЛНИ ДАВАЧКИ ПО НЕА!!!
*ЗАТЕМНЕТИ СТАКЛА - ВГРАДЕНА Е КЛИМА ФОЛИЈА СО 99% УВ ЗАШТИТА И Е НАПРАВЕН АТЕСТ НА ИСТАТА.
-ВОЗИЛОТО Е ЗА СЕРИОЗНИ КУПУВАЧИ И ЦЕНИТЕЛИ!!!

-ОПРЕМА: ABS,СЕРВО ВОЛАН, 8 ВОЗДУШНИ ПЕРНИЧИЊА, КОЖЕН ВОЛАН РАЧНА И МЕНУВАЧ СО 5 БРЗИНИ, БОРД КОМПЈУТЕР, ДВОЗОНСКИ КЛИМАТРОНИК, ЕЛЕКТРИКА НА ПРОЗОРИ (СИТЕ 4) + ЕЛЕКТРИКА НА РЕТРОВИЗОРИ ( МЕСТЕЊЕ И АВТОМАТСКО СОБИРАЊЕ), ПОТПИРАЧ ЗА РАКА НАПРЕД И НАЗАД, РАДИО СО МП3 АУХ И УСБ - JVC KУПЕНО НОВО, ФАБРИЧКИ ГУМЕНИ ПАТОСНИЦИ 2 ПАРА ЗИМСКИ И ЛЕТНИ, МАГЛЕНКИ, МАХАГОН, ПОДЕСУВАЊЕ НА СЕДИШТА И ВОЛАН ПО ВИСИНА И ДЛАБИНА, ЕСП СИСТЕМ, АЛУМИНИУМСКИ БАНДАЖИ, СЕНЗОРИ ЗА ДОЖД И СВЕТЛА, 2 ФАБРИЧКИ КЛУЧЕВИ ИТН. ЗА ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ КЕ ВЕ МОЛАМ НА МОБИЛЕН, НА ЕМАИЛ НЕ ОДГОВАРАМ!! БЕЗ НИКАКВИ ЗАМЕНИ КЕ ВЕ МОЛАМ !!!
if this Ad breaks the Rules of Advertisement or Safe trade
1
075606723

Address:

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information