Published: Nov 20 2020 01:02

AUDI Q5 2.0 TDI Quattro

Published: Nov 20 01:02
Views: 297
Возилото не е увезувано, има уредна сервисна историја и нема дефекти.
Мотор: 2.0 Дизел
Погон: Quattro 4х4
Менувач: Автоматски 7 брзини

Дополнителна опрема

-Автоматска клима
-фабричко радио со CD, подготовка за Bluetooth
-подеслив кожен волан со команди
-темпомат
-автоматски светла
-електрична паркинг кочница
-AutoHold опција
-завеси на задни стакла
-греачи на задно стакло
-електрика на предни и задни стакла
-светла против магла
-фабрички алуминиумски тркала
-погон на 4 тркала
-светла против магла
if this Ad breaks the Rules of Advertisement or Safe trade

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information