Published: Jul 22 2017 04:06

AUDI Q7

Published: Jul 22 04:06
Views: 2
ПРОДАВАМ АUDI Q7 2008 ОД ОПРЕМА ИМА ;ABS

Алуминиумски бандажи

Помошно греење

Bluetooth

CD плеер

Централно заклучување

Контрола на патувањето

Светла за дневно возење

Електрични загреани седишта

Електрично седиште

Електричен страничен ретровизор

Електрични прозорци

ESP

Магла за магла

Четири погон

Комплет без раце

Имобилизатор

Isofix (точки за прицврстување на детски седиште)

Кожни седишта

Светлосен сензор

MP3 интерфејс

Мултифункционален волан

Систем за навигација

Вграден компјутер

Панорамски покрив

Филтер за честички

Управување со моќност

Сензор за дожд

Багажникот за на покрив

Спортски седишта

Сончев покрив

Тјунер / радио

Гаранција

Ксенонски фарови ЗА ВОЗИЛОТО ЦЕНА ПО ДОГОВОР МОЗЕ ЗАМЕНА ЗА ПОМАЛО ВОЗИЛО
if this Ad breaks the Rules of Advertisement or Safe trade
2
078703770

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information