Published: Sep 21 2023 05:10

BMW 320 M-Packet 2015

EUR

Published: Sep 21 05:10
Views: 19
BMW 320d M-Packet 2015

- Втор соптсвеник. Купен од прв соптсвеник во Германија пред 3 години
- Целосна дигитална сервисна историја (од прв до последен сервис)
- Сервисирано и одржувано само во М Кар
- Сервисирано пред 1000 км во М Кар (следен сервис за 20 000км)
- Година на производство: 2015
- Прва регистрација: 07/2015
- Гориво: Дизел
- Голема навигација
- Кожен интериер
- Blue Metallic боја
- 2 клуча

Цена: 24000
Tel: 072600459
if this Ad breaks the Rules of Advertisement or Safe trade
19

Address:

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information