Company ad Published: Apr 17 2024 05:19

BMW E90 320D 163ks 6brzini *MOZNOST NA RATI* - 2006

EUR

Published: Apr 17 05:19
Views: 638
АУТО ИМПОРТ СРЛ – КРИВА ПАЛАНКА НУДИ МОЖНОСТ ЗА ЗАМЕНА НА АВТОМОБИЛ СО ВАША ДОПЛАТА ИЛИ МОЖНОСТ ДА КУПИТЕ АВТОМОБИЛ НА РАТИ !

МОЖНА ЗАМЕНА СО ВАША ДОПЛАТА НА РАТИ

Ауто Импорт СРЛ нуди можност да купувате возила од 12 – 48 рати со или без
учество !!!

FACEBOOK AUTO IMPORT SRL: https://www.facebook.com/autoimportsrl
INSTAGRAM: auto.importsrl

-Максимален износ 300.000 денари (4900€).
-Ниска каматна стапка од 31.500 денари за 36месеци за износ од 300.000денари (4900€).

-Возилото не го заложувате, по самото негово купување е во целосна ваша сопственост и можете да го продадете во истиот момент.

Услови:
-Вработен и осигуран
-ПРИВАТНИ КОМПАНИИ ( САМО РАБОТЕН ОДНОС НА НЕОПРЕДЕЛЕНО ВРЕМЕ)
-ДРЖАВНИ ИНСТИТУЦИИ ( 1.ОПРЕДЕЛЕНО ИЛИ 2.НЕОПРЕДЕЛЕНО ВРЕМЕ)
-Пензионер/ка ( до 68 години ) – минимална пензија 15.500денари.

Потребни документи за вработен и осигуран:
-Лична карта
-М1 и М2 образовец
-Потврда за редовен работен однос и износ на нето плата.
-Извод од 6 последни плати од банката каде ја примате платата.

Потребни документи за пензионер/ка ( до 68 години )
-Лична Карта
-Последен чек од пензија


Локација: 8км пред градот (односно прв плац од десна страна)
GOOGLE MAPS: AUTO IMPORT SRL

Плацот врши продажба на половни возила увезени директно од ЕВРОПА (ОД САЛОНИ СТАРО ЗА НОВО)

Возилата се со платена царина !

ЕДЕН СОПСТВЕНИК !!!
Цените на возилата не се фиксни за друга цена само на лице место !!!

СИТЕ АКТИВНИ ОГЛАСНИ МОЖЕТЕ ДА ГИ ПОГЛЕДНЕТЕ САМО НА НАШАТА FACEBOOK СТРАНА
FACEBOOK STRNA: https://www.facebook.com/autoimportsrl

Потрошувачка: 5,5L/100KM
Километража: 143.000KM

Опрема со која располага возилото:
-КЛИМАТРОНИК (ДВОЗОНСКИ)
-АБС
-АСР
-СЕРВО
-ЕЛ. СТАКЛА
-ЕЛ. ОГЛЕДАЛА
-МАХАГОНИ
-ЦЕНТРАЛНО
-АЛАРМ
-ДАЛЕЧИНСКИ УПРАВУВАЧ
-ФАБРИЧКО РАДИО
-ТЕМПОМАТ
-АЛУМИНСКИ БАНДАЖИ
-МУЛТИ ФУНКЦИОНАЛЕН БОРД КОМПЈУТЕР
-КОМАНДИ НА ВОЛАН
-АУТО ХОЛД
-ХАЛОГЕНКИ
-КОЖЕН ВОЛАН
-НАСЛОН ЗА РАКА
-AUX
-BLUETOOTH
-СЕНЗОР ЗА ДОЖД
-4 НОВИ ГУМИ

ВОЗИЛОТО Е ВО ОДЛИЧНА СОСТОЈБА НА РЕАЛНА КИЛОМЕТРАЖА БЕЗ НИКАКВИ УДИРИ.
КОЛАТА Е КУПЕНА ВО САЛОН СТАРО ЗА НОВО ОД ЕВРОПА СО СИТЕ ПРОВЕРКИ ОД НАША СТРАНА ЗА СОСТОЈБАТА НА ВОЗИЛОТО + (ТЕХНИЧКИ ПРЕГЛЕД ), ПРЕДНИЦАТА Е ВО БЕЗПРЕКОРНА СОСТОЈБА.
ЕНТЕРИЕРОТ НЕМА НИКАКВИ ОШТЕТУВАЊА !
АУТО ИМПОРТ СРЛ РАСПОЛАГА И СО ДРУГИ ВИДОВИ НА ВОЗИЛА !
ВО САМИОТ ОГЛАС МОЖЕ ДА ИМА ПЕЧАТНИ ГРЕШКИ !
Link description

Auto Import SRL

Увоз и продажба на возила увезени директно од ЕВРОПА
МОЖНОСТ НА РАТИ
МОЖНА ЗАМЕНА  
КОНТАКТ: 078 359 179 
Visit our store page
if this Ad breaks the Rules of Advertisement or Safe trade

Seller

Увоз и продажба на возила увезени директно од ЕВРОПА
МОЖНОСТ НА РАТИ
МОЖНА ЗАМЕНА  
КОНТАКТ: 078 359 179 

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information