Published: Sep 22 2023 01:21

Chevrolet Aveo 2009 od prv gazda

EUR

Published: Sep 22 01:21
Views: 72
Се продава Chevrolet Aveo 1206 cm3 / 16 вентила
Прв газда купена од АУТОМАКЕДОНИЈА
Поминати 101505 км
Редовно сервисирана
Првите 5 години редовни сервиси во АУТОМАКЕДОНИЈА
Мали сервиси правени на 7500км т.е. еднаш годишно
СЕРВО
АБС
ЕЛЕКТРИКА НА СТАКЛА
ЦЕНТРАЛНО
2 ПАРА КЛУЧЕВИ
2 АИР БЕГ
Нема клима
ФАБРИЧКО ВГРАДЕНО РАДИО
МИШЕЛИН ЗИМСКИ ГУМИ
ВОЗИЛОТО Е ВО ПЕРФЕКТНА МЕХАНИЧКА И ТЕХНИЧКА СОСТОЈБА
Контакт телефон 072 518 767
if this Ad breaks the Rules of Advertisement or Safe trade
72
071209109

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information