Published: Feb 03 2022 08:38

Citroen C4 Cactus 1.6 HDI 2016

EUR

Published: Feb 03 08:38
Views: 2226


Citroen C4 Cactus 1.6 BlueHDi
Shine edition
73kw/100ks
2016 година
Euro 6

Цена 9300е
Тел 078366177

Нов увоз од Италија платени сите давачки до регистрација
(царина,Tuv и хомологација)

Идеален економичен автомобил со потрошувачка од 4,5 литри
Во перфектна состојба без забелешка !!!

Поседува 2 клуча
Airbump
лед фарови
навигација
камера
климатроник
кожен мултифункционален волан
Usb exit
темпомат
сензор за дожд
виртуелна табла
Touch display
мулти медија
ел. прозорци
ел. ретровизори
Start / Stop eko mode
сензор за светлина
Esp против пролизгување
халогенки
паркинг сензори

if this Ad breaks the Rules of Advertisement or Safe trade

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information