Published: Feb 27 2021 08:43

Citroen C4 1.4 benzin plin top sostojba

Published: Feb 27 08:43
Views: 2
Се продава Citroen C4 1.4 бензин плин.
Мала потрошувачка, лесно за одржување.
Од опрема поседува:
-клима уред
-темпомат
-команди на волан
-серво волан
-централна брава, далечинско заклучување
-електрика на прозори и ретровизори.
Фул сервис.
*Сменето уље и сите филтри.
*Нов акумулатор.
*Нова пумпа за бензин.
Повеќе инфо: 075486424.
if this Ad breaks the Rules of Advertisement or Safe trade
2
075486424

Address:

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information