Published: Feb 24 2022 10:27

Citroen C3 Exclusive

EUR

Published: Feb 24 10:27
Views: 1
-Мотор 1.4 HDi 55kw/68hp 8V
-Регистриран до 07.2022
-Опрема ;
-Климатроник (Одлично лади и грее)
-Електрични ретровизори ( се собрираат при заклучување и обратно )
-Патен компјутер
-Команди на волан
-Електрика на стакла
-Автоматски бришачи/Сензор за дожд
-Темпомат/Ограничувач на брзина
-Греачи на шофершајбна
-Магленки
-Централно заклучување со далечинско
-Нови гуми Riken Road Performance 185/60r15 + 2 зимски Hankook
-4 Воздушни перничиња
-Направен голем сервис пред 5000 км
(ребраст,клинест,водна пумпа, затегач,кумплуг-
шајбна на алтернатор)
-Заменети и предни дискови и плочки, гумици
на предните вилушки
-Заменети јабучици, спони, стабилизатори и буфери на амортизери
( Старите делови од сервисите ги чувам како доказ )
-Заменети сите филтри и течности
-Заменет сет ламела, потисна и друк лагер
-Возилото се вози секојдневно, не стои на плац
-Без замени
* ИМА ПРОСТОР ЗА ДОГОВОР НА ЛИЦЕ МЕСТО
if this Ad breaks the Rules of Advertisement or Safe trade
1
078/403-660

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information