Published: Apr 10 2015 10:53

Citroen C3 -03

EUR

Published: Apr 10 10:53
Views: 3
Се продава Citroen C3 1400 кубика Дизел, Произведен Ноември 2003 .Колата се продава од физичко лице не e од плац, не е увезувана и е со РЕАЛНА километража од 120 000 km . Колата е редовно одржувана како за своја душа и во одлична состојба . Регистрација е до септември 2015.
if this Ad breaks the Rules of Advertisement or Safe trade
3
070324903

Address:

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information