Company ad Published: Apr 10 2024 02:03

Fiat 500 1.3JTD 75ks 4L/100KM *MOZNOST NA RATI* - 2010

EUR

Published: Apr 10 02:03
Views: 254
АУТО ИМПОРТ СРЛ – КРИВА ПАЛАНКА НУДИ МОЖНОСТ ЗА ЗАМЕНА НА АВТОМОБИЛ СО ВАША ДОПЛАТА ИЛИ МОЖНОСТ ДА КУПИТЕ АВТОМОБИЛ НА РАТИ !

МОЖНА ЗАМЕНА СО ВАША ДОПЛАТА НА РАТИ

Ауто Импорт СРЛ нуди можност да купувате возила од 06 – 36/48 рати со или безучество !!!

-Ниска (фиксна) каматна стапка од 37.000 денари за 4години за износ од 300.000денари, oдносно 9250денари годишo.
за повеќе информации (VIBER/WHATSAPP 078-359-179)

-Максимален износ на финансирање 300.000 или 600.000денари во зависност од платата и задолженоста во МКБ

-Возилото не го заложувате, по самото негово купување е во целосна ваша сопственост и можете да го продадете во истиот момент.

-Доколку сте заинтересирани за замена на автомобил задолжително испратете ни слики и ЦЕНА на вашето возило на (VIBER/WHATSAPP 078-359-179 / 078-359-300)

Услови:
-Вработен и осигуран
- ПРИВАТНИ КОМПАНИИ ( САМО РАБОТЕН ОДНОС НА НЕОПРЕДЕЛЕНО ВРЕМЕ)
-ДРЖАВНИ ИНСТИТУЦИИ ( ОПРЕДЕЛЕНО ИЛИ НЕОПРЕДЕЛЕНО ВРЕМЕ)
-Пензионер/ка ( до 68 години ) – минимална пензија 15.500денари.

Потребни документи за вработен и осигуран:
-Лична карта
-М1 и М2 образовец
-Потврда за редовен работен однос и износ на нето плата.
-Извод од 6 последни плати од банката каде ја примате платата.

Потребни документи за пензионер/ка ( до 68 години )
-Лична Карта
-Последен чек од пензија


Локација: 8км пред градот (односно прв плац од десна страна)
GOOGLE MAPS: AUTO IMPORT SRL

INSTAGRAM: auto.importsrl

-FACEBOOK STRNA: https://www.facebook.com/autoimportsrl
На оваа страна можете да побарате подетални инаформации за автомобилите .

Плацот врши продажба на половни возила увезени директно од ЕВРОПА (ОД САЛОНИ СТАРО ЗА НОВО)

Возилата се со платени ЦАРИНА!

ЕДЕН СОПСТВЕНИК !!!

-ЦЕНИТЕ НА ВОЗИЛАТА НЕ СЕ ФИКСНИ ЗА ДРУГА ЦЕНА САМО НА ЛИЦЕ МЕСТО !!!

Километража: 151.000KM
Потрошувачка: 4L/100km

Опрема со која располага возилото:
-КЛИМА
-АБС
-АСР
-СЕРВО
-ЕЛ. СТАКЛА
-ЕЛ. ОГЛЕДАЛА
-МАХАГОНИ
-ЦЕНТРАЛНО
-АЛАРМ
-ДАЛЕЧИНСКИ УПРАВУВАЧ
-ФАБРИЧКО РАДИО
-ТЕМПОМАТ
-АЛУМИНСКИ БАНДАЖИ
-МУЛТИ ФУНКЦИОНАЛЕН БОРД КОМПЈУТЕР
-КОМАНДИ НА ВОЛАН
-ХАЛОГЕНКИ
-AUX
-BLUETOOTH
-СЕНЗОР ЗА ДОЖД
-4 НОВИ ГУМИ
-АУТО ХОЛД
-КОЖЕН ЕНТЕРИЕР
-КОЖЕН ВОЛАН

ВОЗИЛОТО Е ВО ОДЛИЧНА СОСТОЈБА НА РЕАЛНА КИЛОМЕТРАЖА БЕЗ НИКАКВИ КАРОСЕРИСКИ УДИРИ.
КОЛАТА Е КУПЕНА ВО САЛОН СТАРО ЗА НОВО ОД ЕВРОПА СО СИТЕ ПРОВЕРКИ ОД НАША СТРАНА ЗА СОСТОЈБАТА НА ВОЗИЛОТО + (ТЕХНИЧКИ ПРЕГЛЕД ), ПРЕДНИЦАТА И МОТОРОТ СЕ ВО БЕЗПРЕКОРНА СОСТОЈБА.
ЕНТЕРИЕРОТ НЕМА НИКАКВИ ОШТЕТУВАЊА И Е ВО ФАРБИЧНА СОСТОЈБА !
АУТО ИМПОРТ СРЛ РАСПОЛАГА И СО ДРУГИ ВИДОВИ НА ВОЗИЛА !
НАПОМЕНА: ВО САМИОТ ОГЛАС МОЖЕ ДА ИМА ПЕЧАТНИ ГРЕШКИ !!!
078 359 300 / 078 359 179
Link description

Auto Import SRL

Увоз и продажба на возила увезени директно од ЕВРОПА
МОЖНОСТ НА РАТИ
МОЖНА ЗАМЕНА  
КОНТАКТ: 078 359 179 
Visit our store page
if this Ad breaks the Rules of Advertisement or Safe trade

Seller

Увоз и продажба на возила увезени директно од ЕВРОПА
МОЖНОСТ НА РАТИ
МОЖНА ЗАМЕНА  
КОНТАКТ: 078 359 179 

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information