Company ad Published: Mar 13 2024 11:12

Ford Focus 1.6TDCi TITANIUM *MOZNOST NA RATI* - 2010

EUR

Published: Mar 13 11:12
Views: 150
АУТО ИМПОРТ СРЛ – КРИВА ПАЛАНКА

МОЖНОСТ ЗА ЗАМЕНА НА АВТОМОБИЛ СО ВАША ДОПЛАТА ИЛИ МОЖНОСТ ДА КУПИТЕ АВТОМОБИЛ НА РАТИ

-Ниска (фиксна) каматна стапка од 37.000 денари за 36/48месеци за износ од 300.000денари, oдносно 9250денари годишo.
за повеќе информации (VIBER/WHATSAPP 078-359-179)

-Максимален износ на финансирање 300.000 или 600.000денари во зависност од платата и задолженоста во МКБ

-Возилото не го заложувате, по самото негово купување е во целосна ваша сопственост и можете да го продадете во истиот момент.

-ЦЕНИТЕ НА ВОЗИЛАТА НЕ СЕ ФИКСНИ ЗА ДРУГА ЦЕНА САМО НА ЛИЦЕ МЕСТО !!!

-Доколку сте заинтересирани за замена на автомобил задолжително испратете ни слики и ЦЕНА на вашето возило на (VIBER/WHATSAPP 078-359-179)

Услови:
-Вработен и осигуран
-ПРИВАТНИ КОМПАНИИ ( САМО РАБОТЕН ОДНОС НА НЕОПРЕДЕЛЕНО ВРЕМЕ)
-ДРЖАВНИ ИНСТИТУЦИИ ( ОПРЕДЕЛЕНО ИЛИ НЕОПРЕДЕЛЕНО ВРЕМЕ)
-Пензионер/ка ( до 68 години ) – минимална пензија 15.500денари.

Потребни документи за вработен и осигуран:
-Лична карта
-М1 и М2 образовец
-Потврда за редовен работен однос и износ на нето плата.
-Извод од 6 последни плати од банката каде ја примате платата.

Потребни документи за пензионер/ка ( до 68 години )
-Лична Карта
-Последен чек од пензија

Локација: 8км пред градот (односно прв плац од десна страна)
GOOGLE MAPS: AUTO IMPORT SRL
INSTAGRAM: auto.importsrl
FACEBOOK: Auto Import SRL

На овој линк можете да ги погледнете сите активни огласи:
https://vozi.com/mk/storefront/details/123

Плацот врши продажба на половни возила увезени директно од ЕВРОПА (ОД ОВЛАСТЕНИ ПРОДАЖНИ САЛОНИ)

Возилата се со платена ЦАРИНА!

ЕДЕН СОПСТВЕНИК !!!
Километража: 189.000KM
Потрошувачка: 4,5L/100KM

Опрема со која располага возилото:
-КЛИМАТРОНИК (ДВОЗОНСКИ)
-АБС
-АСР
-СЕРВО
-ЕЛ. СТАКЛА
-ЕЛ. ОГЛЕДАЛА
-МАХАГОНИ
-ЦЕНТРАЛНО
-АЛАРМ
-ДАЛЕЧИНСКИ УПРАВУВАЧ
-ФАБРИЧКО РАДИО
-ТЕМПОМАТ
-АЛУМИНСКИ БАНДАЖИ
-МУЛТИ ФУНКЦИОНАЛЕН БОРД КОМПЈУТЕР
-КОМАНДИ НА ВОЛАН
-ХАЛОГЕНКИ
-НАСЛОН ЗА РАКА
-AUX
-BLUETOOTH
-СЕНЗОР ЗА ДОЖД
-4 НОВИ ГУМИ
-ФАБРИЧКИ ТОНИРАНИ (ЗАТЕМНЕТИ) СТАКЛА
-КСЕНОН СВЕТЛА
-АУТО ХОЛД
-КОЖЕН ЕНТЕРИЕР
-КОЖЕН ВОЛАН
-ПАРКИНГ СЕНЗОР
АВТОМОБИЛОТ Е ВО БЕЗПРЕКОРНА СОСТОЈБА БЕЗ НИКАКВИ КАРОСЕРИСКИ И МЕХАНИЧКИ ЗАБЕЛЕШКИ.
КОЛАТА Е КУПЕНА ОД ОВЛАСТЕН САЛОН ОД ЕВРОПА СО СИТЕ ПРОВЕРКИ ОД НАША СТРАНА ЗА СОСТОЈБАТА НА ВОЗИЛОТО + (ТЕХНИЧКИ ПРЕГЛЕД ), ПРЕДНИЦАТА И МОТОРОТ СЕ ВО ОДЛИЧНА СОСТОЈБА.
ЕНТЕРИЕРОТ Е ОРИГИНАЛЕН БЕЗ НИКАКВИ ПРЕПРАКВКИ И НЕМА НИКАКВИ ОШТЕТУВАЊА И Е ВО ФАРБИЧНА СОСТОЈБА !
АУТО ИМПОРТ СРЛ РАСПОЛАГА И СО ДРУГИ ВИДОВИ НА ВОЗИЛА!
НАПОМЕНА: ВО САМИОТ ОГЛАС МОЖЕ ДА ИМА ПЕЧАТНИ ГРЕШКИ !!!
VIBER / WHATSAPP 078 359 179
Link description

Auto Import SRL

Увоз и продажба на возила увезени директно од ЕВРОПА
МОЖНОСТ НА РАТИ
МОЖНА ЗАМЕНА  
КОНТАКТ: 078 359 179 
Visit our store page
if this Ad breaks the Rules of Advertisement or Safe trade

Seller

Увоз и продажба на возила увезени директно од ЕВРОПА
МОЖНОСТ НА РАТИ
МОЖНА ЗАМЕНА  
КОНТАКТ: 078 359 179 

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information