Company ad Published: Nov 18 2019 02:10

LADA NIVA 4x4

Published: Nov 18 02:10
Views: 1056
НОВИ ВОЗИЛА ОД ПРОГРАМАТА НА ЛАДА
- ЛАДА НИВА 4x4
2 ГОДИНИ ГАРАНЦИЈА,

**МИДА ГРАНД МОТОРС ДОО***
Link description

МИ-ДА МОТОРС

Друштво за трговија, превоз и услуги

Тука може да ја пронајдете листата на половни возила. Сите прикажани возила се со предходно извршена инспекција за исправност како и сервисна книшка. 
Доколку сте заинтересирани и ви се потребни повеќе информации или тест возење Ве очекуваме во нашиот продажен салон.
Visit our store page

bul.Oktomvriska Revolucija br.18

071383993

https://volvo.mk

if this Ad breaks the Rules of Advertisement or Safe trade

Seller

Друштво за трговија, превоз и услуги

Тука може да ја пронајдете листата на половни возила. Сите прикажани возила се со предходно извршена инспекција за исправност како и сервисна книшка. 
Доколку сте заинтересирани и ви се потребни повеќе информации или тест возење Ве очекуваме во нашиот продажен салон.

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information