Published: Jul 31 2023 11:42

Mazda 2 2009 godina 1.4 dizel

EUR

Published: Jul 31 11:42
Views: 6
Се продава Mazda 2 1.4 дизел, 2009 година.
Опрема:
4 нови зимски гуми Riken користени една сезона (купени од AМСМ)
4 летни гуми;
Серво волан;
Клима;
Команди на волан;
Возилото редовно е сервисирано (сменето уље и филтри), регистрирано до 11.2023 год.
Направен голем сервис ( сменет ребраст каиш, пк каиш, водна пумпа, ролери).
Возилото е со мала потрошувачка и е во одлична состојба.
Централно заклучување;
Електрика на стакла;
Електрика на ретровизори;
Два клуча;
ABS;
Воздушни перничиња;
Вградено радио/цд/aux
if this Ad breaks the Rules of Advertisement or Safe trade
6
078/269-579

Address:

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information