Published: Sep 22 2020 11:58

MINI ONE VO ODLICNA SOSTOJBA

EUR

Published: Sep 22 11:58
Views: 16
ОСНОВНИ ИНФОРМАЦИИ
MINI ONE - BMW
ПРОИЗВЕДЕНО 07/2009
СНАГА 55 KV / 75 KS
ЗАФАТНИНА 1397 CM3
ЕУРО 4
БОЈА : СЛОНОВА КОСКА
УВЕЗЕНО ОД ГЕРМАНИЈА ВО ОДЛИЧНА СОСТОЈБА
ПОМИНАТИ КИЛОМЕТРИ: 145.000
ПОТРОШУВАЧКА НА ГОРИВО:
• ВОНГРАДСКИ: 4,5 L / 100K
• ГРАДСКА: 6,8 Л / 100 КМ
• КОМБИНИРАНА: 5,5 Л / 100 КМ

КОНФОР - УДОБНОСТ
ЕЛЕКТРИЧНИ ПРОЗОРЦИ
ЕЛЕКТРИЧНИ СТРАНИЧНИ РЕТРОВИЗОРИ ВО БОЈА НА КАРОСЕРИЈА
KЛИМА УРЕД
ГРЕЕЊЕ НА СЕДИШТАТА НА ВОЗАЧОТ / СОВОЗАЧОТ,
АВТОМАТСКИ СТАРТ – СТОП СИСТЕМ
СПОРТСКИ КОЖЕН ВОЛАН,
ПРИЛАГОДУВАЊЕ НА ВИСИНАТА НА СЕДИШТЕТО НА ПАТНИКОТ,
ЕЛЕКТРИЧЕН ЛИЗГАЧКИ СОНЧЕВ ПОКРИВ
ПОКРИВ ВО БОЈА НА КАРОСЕРИЈА
НЕ Е ПУШЕНО, ВОЗЕНО БЕЗ МИЛЕНИЧИЊА
БОРД КОМПЈУТЕР
РАДИО, ЦД ПЛЕЈЕР
АЛУМИНИУМСКИ ТРКАЛА
ИНТЕГРИРАНО ЗАДНО СВЕТЛО ЗА МАГЛА
КОМПЛЕТ ЗА ПОПРАВКА НА ГУМИ (ПАКЕТ ЗА МОБИЛНОСТ)
ЗАДНОТО СЕДИШТЕ ПОДЕЛЕНО / ПРЕКЛОПЛИВО
ТАПАЦИР: ТКАЕНИНА ОД КОСМОС

БЕЗБЕДНОСТ
ABS
ВОЗДУШНИ ПЕРНИЧИЊА ЗА ВОЗАЧ И ЗА ПАТНИЦИ
СЕРВО УПРАВУВАЧ
МЕНУВАЧ: МАНУЕЛЕН – 6 БРЗИНИ
ESP
ISOFIX
СВЕТЛА ЗА МАГЛА
ИМОБИЛИЗАТОР
ЦЕНТРАЛНО ЗАКЛУЧУВАЊЕ
СИСТЕМ ЗА РЕГЕНЕРАЦИЈА НА ЕНЕРГИЈА ОД СОПИРАЊЕ (КОЧЕЊЕ)
ДИНАМИЧКА КОНТРОЛА НА СТАБИЛНОСТА DSC III
АВТОМАТСКА КОНТРОЛА НА СТАБИЛНОСТ + ВЛЕЧЕЊЕ,
СЕРВИСНА КНИШКА
if this Ad breaks the Rules of Advertisement or Safe trade
16
070280793

Address:

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information