Published: Nov 17 2021 03:27

Opel Astra GTC 1.9

EUR

Published: Nov 17 03:27
Views: 146
Се продава/заменува Opel Astra GTC 1.9
150ks 2006 !
-Opc опрема
-Клима
-Кожен волан подесив по висина и длабочина со команди
-Ел на прозори и ретровизори
-Магленки
-Лед осветлување
-Темпомат
-Фабрично озвучување
-Борд компјутер
-Нов акумулатор
-Сменет замаец, потисна и сет ламела пред 2000км
- Нови бандажи 16ки со нови гуми
-Замена со моја доплата за Seat Leon/BMW
Повеќе инфо 070765602 .
if this Ad breaks the Rules of Advertisement or Safe trade

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information