Published: Feb 24 2019 03:49

OPEL INSIGNIA 2.0 CDTI -10

EUR

Published: Feb 24 03:49
Views: 1
АВТОМАТСКИ МЕНУВАЧ
160 КС
5 ВРАТИ
ЕУРО 5 норма
Регистрирана до 6 месец 2010 год.
Направен голем сервис (сите филтри, сет ребраст со клинест и водна пумпа, уље и уље во менувач)

Колата поседува високо ниво на опрема:
Мултифункционален волан (кожен)
Кремасти седишта ( пола кожа-пола штоф)
Систем за навигација - 500 со картички презентација во дисплеј со боја
Патен компјутер
CD плеер со МР3, AUX-IN и USB
ABS
ESP
Двозонска клима
Електрика на прозори
Електрика на ретровизори
Серво управувач
Cruise Control (темпомат)
Централна брава со далечински управувач
Воздушни перничиња
Светла за магла
Филтер за честички
Паркинг сензори ( напред-назад )
Сензор на внатрешен ретровизор за светлина
Сензор за дожд
18 ки тркала со алу бандаши
BI-XENON светла со лупи (сами се подесуваат)
Дневни светла ( LED )
Патен компјутер со проверка на контрола
Електрична рачна сопирачка
Електрично подесување на предни седишта
Централен потпирач за раце
Внатрешен декор махагон
Топлинска заштита / боја на стакло

if this Ad breaks the Rules of Advertisement or Safe trade
1
070375335

Address:

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information