Company ad Published: Feb 26 2024 02:41

Opel Vivaro 2.5CDTI

EUR

Published: Feb 26 02:41
Views: 36
⚡ ⚡ ⚡Opel Vivaro 2.5CDTI⚡ ⚡ ⚡
⚡ 2010g,
⚡ 105kW,
⚡ 230.000km.
⚡ 7600€.
Возилото е во перфектна состојба и поседува клима и комплетна опрема. Има 8 седишта и дополнителен простор.
Увезено е од Швајцарија и платени му се сите давачки до регистрација.
Цената е СО вклучен ДДВ.
Повеќе инфо на 072 225 477
Link description

Ruse Komerc

маркет
преферита
гуми
панели
Visit our store page
if this Ad breaks the Rules of Advertisement or Safe trade

Seller

маркет
преферита
гуми
панели
072-225-477
36

Address:

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information