Published: Oct 10 2016 07:11

Peugeot 307 1.4HDI 70HP -04

EUR

Published: Oct 10 07:11
Views: 2
-Продавам Peugeot 307 1.4 HDI 2004
-142 992km 100% Гаранција на километри
-Перфектна состојба
-Редовно сервисирана и Гаражирана
-Прв Сопственик

Направен е комплетен сервис:
-Ребраст каиш и затегачи
-Клинест Каиш
-Водна Пумпа
-Нови Гуми

Од Опрема поседува фулл:
-Серво Волан
-ABS,ESP,AER BEG X6
-Електрика на Стакла
-Еликтрика на Ретровизори
-Подесување на Седиште и Волан
-Темпомат
- Кука
- 15 Бандажи


071334010 Tasko
BEZ ZAMENI
if this Ad breaks the Rules of Advertisement or Safe trade
2
071334010

Address:

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information