Published: Jul 29 2017 06:28

Renault Megane 1.9 DCI 135KS

EUR

Published: Jul 29 06:28
Views: 1
1,9 ДЦИ 135 кс
Климатроник
Електрика на стакла
Електика на ретровизори
Ксенон светла
Светла за магла
Фабричко радио со команди на волан
Систем против пролизгување
Алуминиумски фелни
Предни нови гуми
Пред еден месец менувано- сет лагер 250евра, шајбна на радилица 100евра,сменети кратки и долги спони лево и десно,сменети филтри за воздух,полен и др. Нови ретровизори и брисачи.
Регистрирана до 11 месец 2017.
if this Ad breaks the Rules of Advertisement or Safe trade
1
075260663

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information